14 thoughts to Credit Card Knife Lowest Price For CBD At 18:12

  1. @Szymon Saski Nie znan nazwy ale tu gość pokazuje dokładnie ten sam splot.
    https://www.youtube.com/watch?v=5bzdmJSQtvc

  2. Nie najlepszym źródłem jest owa zapalniczka.Jako awaryjne źródło ognia polecił bym ci wietrzną zapałkę z jak największym szczelnym pojemniczkiem i jak najlżejszym do zakręcenia szczelnym zamknięciem oraz jak największym krzesiwkiem wszystko z rozsądkiem. Stosuj to źródło jako awaryjne, kiedy inne zawiodą. Noś przy sobie niewielki zbiorniczek z benzyną przypięty do zapalniczki kluczy paska. Jeżeli choć raz użyjesz zobaczysz jak przydatna to rzecz. Zobaczysz jak szybko można rozpalić ogień, kiedy te twoje źródła zawiodą.

  3. Wrzuć mały zbiorniczek z maścią Alantan i nadmanganian potasu (Kalium) kalium może posłużyć zarówno do odkażenia wody jak i ran. Alantan posłuży do zabezpieczenia rany ma też właściwości odkażające. Mały zbiorniczek z wodą utlenioną. Woda utleniona pozwoli ci pozbyć się zanieczyszczeń z ran chusteczki są jednorazowe i nie zabezpieczają odkażonego miejsca mają wąskie zastosowanie.

  4. Hi Simon, thanks for good video. I used to carry similar survival stuff like you, in cargo pockets but I changed it, by using more belt pouches. Reason is, when you run, your pockets flying aroung your leg and if you passing a bush terrain and similar, you can be stucked in it because the pockets.